Категории

Подгответе се за летото: Anti Aging Center by Promoitalia ви нуди неверојатни понуди за месец април!

Убавото време означува покажување повеќе кожа, а со тоа и ослободување од слоевитата облека која ја носевме во текот на зимата. Иако тоа нѐ радува сите, сепак треба навреме да се подготвиме и да ја истакнеме својата убавина преку негуваното лице и тело.

Токму затоа, овој месец имате одлична можност да уживате во голем број на третмани по промотивни цени во првиот и најдобар центар за убавина кај нас Anti Aging Center by Promoitaila. Нов месец означува нови понуди, а со нив и многу опции за разубавување.


Кожата на лицето е најчувствителниот дел од нашето тело и на неа треба да посветите особено внимание. Anti Aging Center by Promoitaila како професиналци на полето на дерматологијата и естетиката знаат како да се погрижат за вашето лице, а токму поради тоа овој месец имате можност да уживате во придобивките од филерот Amalian и да ја вратите свежината на кожата, бришејќи ги сите траги од брчките кои се создаваат со тек на време. Освен тоа, може да уживате во PRP третманот со ДНК активатор на лице, врат, деколте, коса, интима, раце, стрии. Помеѓу промотивните услуги за овој месец се наоѓа и 4Д лифтингот кој се извршува со 10 или 20 конци.


Овие третмани освен тоа што подмладуваат, со враќаат сјајот на вашата кожа на потполно природен начин без несакани ефекти. Покрај негата на лицето, Anti Aging Center by Promoitaila ви нуди и ALL INCLUSIVE моделирање на тело со 12 третмани (1 криолиполиза, 1 celluform, 1 proellixe, 1 кавитација, 1 vacuslim48, 1 антицелулитна масажа, 1 vibrolight, 1 мадеротерапија, 1 рачна лимфна дренажа, 1 сауна, 1RLC, 1 prowave ice) и сето тоа за само 12. 000 денари.


Сега имате безброј причини да инвестирате во себе и своето тело, започнете ги топлите денови во топ форма, искористете ја оваа неверојатна понуда на Anti Aging Center by Promoitaila и заблескајте иваа пролет!

Закажете го Вашиот термин на 02/ 31 31 31 6.