Чек дис аут
Search

Подгответе се за најдраматичниот тренд: Предимензионираните ташни се вратија!

Со овие модели нема да поминете незабележано

На малите женствени ташни, дизајнерите одговорија со новиот, екстремен тренд.

Ако ги прашате модните експерти, време е да ги оставите дамските ташни и да одите во шопинг на нови, многу поголеми.

Оваа вест особено ќе ги израдува оние дами кои сакаат да имаат сè што е потребно покрај себе. Апсолутно сè ќе можете да носите во овие модели.

Тие ќе бидат на врвот на модниот список оваа сезона, како и следната сезона.

Правилото гласи, колку е поголема толку подобро. Многу брендови веќе ги презентираа своите креации и можеме да забележиме дека некои отидоа во екстремни граници кога станува збор за димензиите.

Кои модели ги претпочитате? Дали вашиот избор се мали, дамски ташни или модели што можат да соберат „половина живот“?
Коментари

[fbcomments]