Категории

Подгответе се за пролетно разубавување во вашиот град: Anti Aging Center by Promoitalia доаѓа во Битола и Охрид!

Anti Aging Center by Promoitalia е првиот центар во Македонија кој располага со специјалистичка ординација по естетска медицина и врвна естетска дерматологија и козметологија. Со отворањето на Anti Aging Center by Promoitalia во Скопје, се поставија нови стандарди во убавината и негата на лице и тело. Големиот избор на третмани, услуги и најмодерната апаратура со која располага овој центар, го направија здравиот начин на живот и негата достапни и едноставни.

 

View this post on Instagram

 

Пролетно разубавување во вашиот град 🌸❤️ Нашиот тим на 11-ти мај доаѓа во Битола, а вие навреме резервирајте го вашиот термин! ☎️ 02/ 31 31 31 6 Ве очекуваме. 💋 #promotion #promoitaliabeauty #beauty#style #instabeauty #lifestyle #center#skopje #macedonia #antiagingmk #promoitaliaskopje #promoitaliamacedonia🇲🇰#promoitaliaworldwide #medicalteam #medicalcenter #medicaldevice #medicalbeauty #aesthetic #specialists #beyoungbesexy #инстаграмџии #инстаграмџики #фотонанеделата

A post shared by ᴘʀᴏᴍᴏɪᴛᴀʟɪᴀ ᴀɴᴛɪ ᴀɢɪɴɢ ᴄᴇɴᴛᴇʀ (@antiagingmk) on


Токму затоа, Anti Aging Center by Promoitalia ја продолжува својата мисија ширејќи пролетно разубавување и во вашиот град.

На 11. мај тимот на Promoitalia доаѓа во Битола, во студиото Империал со почеток во 10 часот, па сѐ до 20 часот. Ботокс, пополнување на усни, нехируршка корекција на нос, контурирање, пополнување подочници и брчки се само дел од услугите кои се достапни за битолчани. Не губете време, јавете се на 02/ 31 31 31 6 и закажете го својот термин за 11. мај.

Но, изненадувањата на Promoitalia не запираат тука. Веќе на 18. мај, Anti Aging by Promoitalia ќе го посети Охрид, нудејќи пролетно разубавување за сите оние кои сакаат да направат некоја промена на својот изглед, да корегираат некој недостаток и да се вратат дома со свежина и сјај на лицето. Со почеток во 10 часот, па сѐ до 20 часот имате можност да бидете една од личностите која ќе ужива во некоја од услугите доколку го резервирате вашиот термин на време.


Пролетното разубавување доаѓа и кај вас. Закажете навреме и почувствувајте ја магијата на услугите на Anti Aging Center by Promoitalia на своја кожа!