Погледнете го ова преслатко кутре како заспива на бебето (ВИДЕО)

Има ли нешто послатко од бебиња? Како што може да видиме од описот на видеото, и детето и кучето имаат по 3 месеци во ова видео, а и двете се неверојатно слатки. 
Коментари

[fbcomments]