Погледнете како изгледа сега синот на Даниел Кајмакоски! (ФОТО)

Нашиот пејач Даниел Кајмакоски и неговата сопруга Кристина пред две години станаа родители на нивното прво дете, синчето Давид.

На најновата фотографија може да се забележи дека Давид, кој дојде на овој свет во февруари пред две години, неодоливо потсетува на сопругата на Даниел и прераснал во вистинско момче.

Иако периодов Даниел е комплетно повлечен од јавната сцена, на задоволство на обожавателите тој неодамна најави дека наскоро ќе промовира нов проект на кој работел во изминатиот период.
Коментари

[fbcomments]