Чек дис аут
Search

Погледнете како изгледаше маестралната изведба на Влатко Стефановски со неговиот син на „Златна Бубамара“! (ВИДЕО)

Влатко Стефановски доби „Златна Бубамара“ за неговиот албум насловен како „Мајчин јазик“. На сцената се појави заедно со неговиот син Јан. Погледнете како изгледаше изведбата на песната „Учи ме мајко, карај ме“ на нашиот виртуоз.
Коментари

[fbcomments]