Погледнете какво изненадување му приготви семејството на Дејвид Бекам за роденден! (ВИДЕО)

На својот 43-ти роденден поранешниот фудбалер Девид Бекам своето семејство го изведе на славенички ручк, но за среќата да биде комплетна, недостасуваше неговиот најстар син, 19 годишниот Бруклин, кој веќе неколку месеци живее и студира во Њујорк. 

Сепак, роденденот на својот татко Бруклин не сакал да го пропушти, па во договор со својата мајка, Викторија, му подготвиле изненадување.

Во средата, 2 мај, фудбалерот го прослави својот роденден во друштво на сопругата Викторија и три од четирите деца, Ромео, Круз и Харпер, кои откако му го честитаа роденденот на социјалните мрежи, се собраа на славенички ручек.


Доаѓањето на најстариот син, Бруклин, кај Дејвид измамило солзи, па тој го запрашал својот син што прави тука? Се чини дека само Викторија знаела за ова изненадување, со глед на тоа дека другите членови на семејстото останале во шок.

А во продолжение погледнете како малата Харпер му го честиташе роденденот на својот татко.

Happy birthday daddy 💕💕💕 I love u so so much x Kisses from Harper Seven xxxx

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on
Коментари

[fbcomments]