Погледнете што ќе се случува во новата сезона на „Преспав“?! Излезе најава за четвртата сезона (видео)

Долгоочекуваната сезона 4 од најпопуларниот ТВ серијал Преспав започнува овој месец. Во неа пансионот Преспав ќе добие нови сопственици, Ула ќе добие желба за бебе, но и во новата сезона ќе се појават и актерските ѕвезди како Никола Којо, Анѓелка Прпиќ и Сашко Коцев.

Исто така, серијата ќе започне со емитување на 18 декември на МРТ1, објави денес продукцијата со краток тизер трејлер од новите епизоди.

„Преспав се враќа на старите сопственици?! Или можеби на античките сопственици?!“ – напишаа на Facebook страницата на Преспав.

Погледнете ја кратката најава за четвртата сезона на Преспав:
Коментари

[fbcomments]