Популарните Pom Pom привезоци и понатаму освојуваат

bianca3

Крзнените топчиња познати како Pom Pom и понатаму освојуваат во модниот свет.
Досега ги гледавме како привезоци на ташните и мобилните телефони, но сега трендсетерките ги носат и како украси на чевлите.По се изгледа дека овој моден додаток уште долго ќе ни биде еден од омилените бидејќи изгледа навистина шик и уникатно.

high-quality-for-iphone-6-6s-6plus-6s-fox-fur-10cm-pompom-furball-chain-mirror-back img_0044 img_0079 img_0169
Коментари

[fbcomments]