Поради неа почнавме да ги гледаме шпанските серии: Касандра денес има 45. години и изгледа неверојатно!

Венецуелската актерка Кораима Торес во деведесеттите години ја освои Македонија и регионот со главната улога во серијата „Касандра“.

Сите со нетрпение го чекаа почетокот на новата епизода, а на секој чекор се прераскажуваа моменти од популарната теленовела. Кораима денес има 45 години и изгледа одлично. Нејзините најнови фотографии кои ги постави на Инстаграм ги воодушевија фановите.


Судејќи по фотографиите очигледно е дека актерката напорно вежба и вложува во своето тело и изглед. На нејзиното обликувано тело се забележуваат совршените стомачни мускули, а нејзиниот здрав начин на живот веројатно е причината што таа изгледа двојно помлада.
Коментари

[fbcomments]