Категории

Постар пар од Германија се облекува толку стилски, како да се подготвени за прием кај кралицата

Возраста нема ограничувања кога станува збор за одличен изглед, а шик пар од Берлин тоа силно го потврдува.

Дури и во златните години, Брит Кања и Гинтер Крабенхафт привлекуваат внимание на сите со својот изглед и модерни аутфити. Без разлика дали е со капи, ракавици, чанти или друга необична галантерија, тие секогаш се фалат со стил достоен за писта.

Ние  не можеме да се заситиме од оваа прекрасно ексцентрична двојка, затоа ве покануваме да погледнете неколку од нивните импресивни моменти кои дефинитивно се издвојуваат во толпата.

 

Прегледи:
297
Категории:
Uncategorized
Објавено на:
04.09.2020