Повторно покажала со што располага: Ким Кардашијан доминира со своите облини!

Ким Кардашијан Вест повторно објавила разголена фотографија, потсетувајќи ги многубројните фанови со што располага. Таа облечена само во боди во нејзината кујна ужива во сок од ананас.

Google the benefits of pineapple juice 🍍

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Во провокативна поза, ја разбудила фантазијата на многу мажи и порачала: „ Би требало да побарате на Гугл за што се е добар сокот од ананас“.
Коментари

[fbcomments]