Категории

Пожешка од летото! Рита Ора провоцира со секси фотографии од нејзиниот одмор

Рита Ора, британската пејачка со албанско потекло, повторно ги сруши социјалните мрежи со врели фотографии. Имено, таа на својот Инстаграм профил објавила три секси слики на кои позира во бикини.

На овие фотографии особено до израз дошле нејзините облини кои се исцртуваат.

За само 40 минути Рита Ора за овие фотографии добила повеќе од 100 илјади лајкови.

 

Прегледи:
550
Објавено на:
04.07.2018