Познати дами кои целиот живот имаат иста фризура! (ФОТО)

Овие дами не го менуваат својот имиџ без разлика на светските трендови!

Џулиен Мур

Кејт Мидлтон 

Џенифер Анистон

Ана Винтур

Жизел Бундшен

Пенелопе Круз
Коментари

коментари