Чек дис аут
Search

Предимензионираната облека станува сѐ попопуларна: Дали сте доволно храбри да ја носите?

Сако, јакни, па и фармерки во предимензионирана големина се сѐ поактуелни, а на овој тренд му се приклучија и многу музички и филмски ѕвезди.

Овој тренд наиде на потполна поделеност. Една група жени го обожаваат, додека другата не е ни малку воодушевена од овој стил на облекување.

Дали би ги носеле овие парчиња облека?
Коментари

[fbcomments]