Категории

Прекрасната Каролина Гочева и ова лето го минува на Миконос со сопругот

Како и минатите годин така и оваа, Каролина Гочева го поминува летото на Миконос. 

 

Always windy Mykonos 🌪

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Овој грчки остров е омилена летна дестинација на многумина, а е посетен и од светските џет сетери. Како и минатите години, така и оваа Каролина е таму со својот сопруг Михаил Корубин.

Mykonian nights 🌸

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Додека Каролина споделува фотографии од себе како ужива во летните денови на прекрасниот остров, нејзиниот сопруг, како прав уметник, споделува уметност од островот.