Категории

Прекрасни изданија на познатите дами на црвениот тепих во Лос Анџелес! (ФОТО)

Шестото доделување на наградите „The InStyle Awards“ се одржа во Лос Анџелес по долга пауза поради пандемијата. На црвениот тепих заблескаа многу познати дами меѓу кои и актерките Никол Кидман, Зои Кравиц, Ела Фенинг.

Погледнете како изгледаа.