Категории

Прекрасно семејство: Даниел Кајмакоски во прегратка со сопругата и синчето Давид!

Нашиот популарен пејач Даниел Кајмакоски неодамна стана татко за прв пат и со сопругата Кристина го добија синчето Давид.

Даниел на социјалните мрежи објави заедничка фотографија со сопругата и синот на која блескаат и под неа напиша: „Го сакам моето семејство“.

Извор : Вистина.мк

Прегледи:
278
Објавено на:
03.08.2017