Категории

ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (03 – 09 СЕПТЕМВРИ)

Овен

Овен

Mожеби оваа недела нема да ви биде добра како што ви беше претходната, но потрудете се да го извлечете најдоброто од неа. Малку рекреација и вежбање не е на одмет. Кога ќе имате слободно време, направете вкусна вечера и повикајте ги пријателите.

Среќен ден: Среда

Бик

 

 

 

 

 

Бик

Оваа недела е дефинитивно ваша недела. Искористете ја за да ги правите кои ги сакате и кои ве прават среќни. Доколку имате партнер, а сѐ уште не сте во врска, можеби оваа недела ќе одлучите го промените тоа и да го зацврсите вашиот однос. Здравјето во овој момент е добро, но не прескокнувајте ги рутинските прегледи.

Среќен ден: Понеделник

Близнаци

 

 

 

 

 

Близнаци

Заборавете на тврдоглавоста неделава, бидејќи таа само ви носи негативна енергија и лошо расположение. Наместо тоа, правете компромиси и забавувајте се. Вашиот среќен ден оваа недела е сабота, па очекувајте тогаш да се случи некој пресврт во вашиот љубовен живот.

Среќен ден: Сабота

Рак

 

 

 

 

 

Рак

Креативноста и иновативноста искористете ја за нешто ново. Покажете го талентот за пишување и можеби тоа е она што ќе ве исполни. Никогаш не е доцна за нова професија. Проблемите кои ги имате на работа, оставете ги на работа, во никој случај не носете ги дома, бидејќи така не само вие, туку  и сите околу вас ќе бидат нервозни.

Среќен ден: Четврток

 

1 2 3

Прегледи:
636
Ознаки:
· ·
Објавено на:
02.09.2018