Категории

Проѕирни фустани, длабоко деколте, уште подлабоки шлицови: Тие прошетаа во Кан полуголи! (ФОТО)

Канскиот фестивал е во полн ек, а дамите освен филмовите редовно ги пратат и модните изданија кои секоја вечер ги прикажуваа познатите личности на црвениот тепих.

По свечените балски тоалети, на ред доаѓаат провокативните фустани. Во галеријата погледнете кои смели дами прошетаа во проѕирни фустани, со длабоко деколте и уште подлабоки шлицови!

Прегледи:
358
Објавено на:
20.05.2019