ПВЦ чанта на Шанел што ги освои светските трендсетери

Тоа е чанта што ја видовме на домашно шоу на Шанел во септември минатата година. Сега пристигна во продажба, а и за кратко стана најпосакувано парче.

ПВЦ торбите се многу популарни оваа сезона, но Шанел има модел кој се издвојува од другите.

Тој е транспарентен и доаѓа во пастелни нијанси на розова, зелена и жолта боја преку која се согледува содржината на чантата.
Коментари

[fbcomments]