Раѓањето на љубовта меѓу Џенифер Лоренс и Крис Прат во новиот филм „Passengers“ (ВИДЕО)

Како се развива романсата и се раѓа љубовта во вселената ни покажуваат Џенифер Лоренс и Крис Прат, едни од најомилените Холивудски лица, во нивниот последен проект. 

gallery-1474377416-passengers-trailer

„Passengers“ е приказна која се одвива во вселената, а таму се будат од сон и се заљубуваат Џенифер и Крис, и како што може да го видиме од трајлерот тоа изгледа многу романтично и има одлична хемија меѓу нив.

Премиерата на филмот е закажана за 21 декември оваа година, а може да очекуваме дека оваа љубовна авантура во вселената, ќе има голема гледаност.
Коментари

[fbcomments]