Раскошни тоалети и негувани жени: Започна сезоната на црвениот тепих! (ФОТО)

Започна сеозната на црвениот тепих. Една недела пред Златниот глобус се одржа Critics’ Choice Awards. 

Актерите и актерките кои минатата година работеа вредно, гордо шетаа по црвениот тепих покажувајќи ги своите негувани тела и феноменални модни комбинации.

Ема Стоун, Оливија Колман, Патриша Аркет, Лејди Гага, Глен Клоус, Елизабет Олсен и уште многу други ѕвезди се покажале во најдобро светло.
Коментари

[fbcomments]