Речиси 3 милиони лајкови: Ким Кардашијан се соблече во бикини и го сруши Инстаграм!

Најпознатата старлета во светот, Ким Кардашијан очигледно нема намера да престане со објавување на провокативни и разголени фотографии.

Morning 🌞

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Овој пат, одлучи да се пофали со својата линија, а нејзината нова секси фотографија привлече огромно внимание на Инстаграм. Позирајќи во розов костим пред огледало ги истакна своите облини. фановите се воодушевени, а доказ за тоа се многубројните лајкови и коментари.
Коментари

коментари