Red Hot Chili Peppers се соблекоа во караоке шоуто на Џејмс Корден

Уште едно забавно видео од караоке шоуто на шоуменот Џејмс Корден. 

Овојпат рок бендот Red Hot Chili Peppers се возеа со него и ги одпеаа најголемите хитови на бендот, но немаше гостувањето да биде целосно доколку не летнеа неколку маички. Погледнете…
Коментари

коментари