Категории

„РЕТРО“: Погледнете ги фотографиите од пречекот на Касандра во Битола

Серијата „Касандра“ неспорно беше хит во Македонија, а Кораима Торес накратко беше миленичка на публиката пред малите екрани. На Фејсбук страната Битола стари фотографии објавени се фотографии од пречекот на Касандра во Битола во тие времиња.

Во продолжение погледнете ја галеријата од пречекот на Касандра во Битола …

Прегледи:
3386
Објавено на:
11.04.2016