Ријана објави фотографија од девојче кое неверојатно личи на неа: „Само што не го испуштив телефонот“

Ријана објави фотографија на нејзиниот Инстаграм профил од девојче кое неверојатно потсеќа на неа. „Само што не го испуштив телефонот. Како?“, напиша таа во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on


Имено, станува збор за 6-годишно девојче чија мајка на својот Инстаграм профил објавува фотографии од неа, а корисниците на оваа социјална мрежа не можеле а да не ја забележат сличноста помеѓу девојчето и познатата пејачка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 💕Ala’a Skyy💕 (@iambriakay_) on


Погледнете како изгледа оваа мала убавица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 💕Ala’a Skyy💕 (@iambriakay_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 💕Ala’a Skyy💕 (@iambriakay_) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 💕Ala’a Skyy💕 (@iambriakay_) on
Коментари

[fbcomments]