Категории

Ријана повторно е бремена, а после 5 години повторно заблеска на пловечка платформа во САД

На најгледаниот спортски настан во САД, Супербоул, американската поп-пејачка, Ријана настапи после долги 5 години пауза. Пејачката на самиот настап откри дека повторно е бремена, а самото изведување го претвори во нешто незаборавно.

Таа пееше и беспрекорно танцуваше на пловечка платформа и неколку пати го допираше својот стомак. На самиот настан се појави во костум во црвена доминантна и моќна боја.

Ријана испеа дел од нејзините најпознати хитови, а самата публика ја остави во неверојатно воодушевување.

Прегледи:
221
Објавено на:
13.02.2023