Ријана воодушевува со изгледот во фустан со розови пердуви за карневалот во Барбадос

Кралицата на Барбадос пристигна специјално за карневалот кој се одржува традиционално. Досега имавме можност да ја видиме во најразлични изданија низ годините, а овој пат таа ги воодушеви присутните со необичен розов фустан со пердуви, фризурата која одлично и прилега и светло зелена сенка.
Коментари

коментари