Категории

Рита Ора во златно бикини позира на Малта

Ѕвездите тоа го прават цела година, но во текот на летиот периот зачестени се бикини објавите. 

Па така и Рита Ора знае често да „ги почести“ своите следачи со провокативни фотографии. Таа од Малта објави неколку фотографии пред нејзиниот настап на Summer Daze фестиваот. 27 годишната пејачка позирала на балкон со прекрасен поглед, но целото внимание е на неа и нејзиното златки бикини.

Прегледи:
392
Објавено на:
14.08.2018