Категории

Роби Вилијамс ги шокира фановите со својата нова тетоважа (ФОТО)

Сите се збунети, и не е познато дали е трајна тетоважа или само добра шега.

Роби Вилијамс го шара своето тело со бројни тетоважи, но најновата предизвика посебен шок за јавноста. Имено, познатиот музичар на неговите гради го тетовирал сопствено лице и објави фотографија со голиот стомак на Instagram.

View this post on Instagram

UH OH.

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

„О, о“, напиша тој во описот, но се уште не се знае дали е постојана тетоважа или само сакал да се шегува со фановите.

Прегледи:
99
Објавено на:
17.04.2018