Роби Вилијамс ќе го руши интернетот

Роби Вилијамс одлучи на крајно необичен начин да го прослави својот 41-ви роденден. Тој фотографијата на која позира како од мајка роден ја сподели со своите 2 милиони фанови на Твитер.

Под фотката напиша коментар во стилот на Ким Кардашијан: “Дали мислите дека мојот “пакет” може да го сруши интернетот?”.

Очекувано, фановите буквално одлепија а на неговиот профил можеа да се прочитаат куп интересни коментари.
Коментари

коментари