Категории

Роденденски попусти во Сара Фешн!

Сара Фешн поденденска слика

Сара Фешн заедно со вас го слави својот 23-ти роденден. По тој повод, најпознатиот македонски моден бренд подготви неверојатна роденденска акција со многу намалени цени за заедно славење и уживање.

Од 12-ти до 25-ти септември роденденски попусти во Сара Фешн. Фантастични цени до 70% попуст на костимите за капење, попусти до 50% на сите удобни и пријатни пижами, до 40% попусти на нивната квалитетна долна облека, одлични попусти и за СФ чорапите, хулакопки и многу други роденденски цени.

Сара Фешн 23 години со ист ентузијазам се грижи за нејзините лојални, но и нови купувачи трудејќи се секогаш да го понуди најдоброто и да ги задоволи нивните очекувања. Присутни се на пазарот повеќе од две децении и специјализирани за производство и продажба на долна облека, пижами, чорапи, костими за капење и многу други производи.

Квалитетот и купувачите им се на право место. Токму затоа сите овие 23-ти години се трудат да бидат се подобри и да го збогатат нивниот асортиман со нови, убави, оригинални производи.

Побрзајте! Искористете ги роденденските попусти со фантастични цени. Купете за вас, за вашето семејство или за подарок на некој ваш близок пријател. Роденденското намаление важи во СФ продавниците низ цела Македонија и онлајн на www.sarafashion.club