Чек дис аут
Search

Ролка – Омиленото модно парче за студените денови

Еве како да ја носите на различни начини

Топла, удобна и прилагодлива во сечиј стил. Едно од омилените модни парчиња за есен и зима секако е ролката, и тоа поради повеќе причини – освен што топли, ова модно парче изгледа одлично и многу лесно се комбинира.
Можете да ја носите во сите бои со буквално секоја комбинација, нема правила!
Со сукњи, фармерки, панталони, под фустани на прерамки, комбилизони..
Коментари

[fbcomments]