Категории

Роналдо и неговата вереница фотографирани како разменуваат нежности на јахта! (ФОТО)

Кратката пауза од обврските во својот фудбалски клуб Кристијано Роналдо ја користи за да биде со својата вереница Георгина Родригез, уживајќи на крстарење во луксузна јахта.

Кристијано и Георгина уживаат во убавините на Сардинија. Фотографирани се како разменуваат нежности, а во прв план е сензационалната фигура на 24. годишната Георгина.