Warning: Error while sending QUERY packet. PID=23477 in /home/srekja/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Роузи Хантингтон-Вајтли во секспапилен црн кожен фустан ја покажа својата дива страна - Среќа.мк


Роузи Хантингтон-Вајтли во секспапилен црн кожен фустан ја покажа својата дива страна

Моделот мамеше воздишки во гламурозен и провокативен стајлинг

Поранешниот ангел на Victoria’s Secret, Роузи Хантингтон-Вајтли, се појави во заводливо провокативно издание за доделувањето на Revolve наградите во Лос Анџелес. За оваа прилика таа избра црн кожен фустан со шлиц и длабоко деколте кој ја истакна нејзината вита линија.
Актерката и модел најчесто избира елегантни и класични модни комбинации но овој пат се надмина себеси.
Коментари

коментари