Сѐ што треба да знаете за да го копирате шик стилот на Меган Маркл

Актерката и идна снаа во кралското семејство има софистициран, лежерен стил и тоа уште повеќе доаѓа до израз откако ја доби титулата вереница на Принцот Хари. 

Секогаш насмеана и со шик изглед, таа е модна инспирација, а во овие повеќе од 20 фотографии ќе го запознаете подобро нејзиниот стил. Од лежерни прошетки, одење на тренинг, патување со пријателите, промоции и настани, но и неодамнешните појавувања со нејзиниот вереник. Ова е сѐ што треба да знаете за да го копирате стилот на Меган Маркл.
Коментари

[fbcomments]