Салма Хаек боженствена во светкава розова тоалета на филмска гала

Актерката ги покажа своите облини и мамеше воздишки

Салма Хаек беше гостинка на гала вечерта на LACMA Art 2019 во организација на модната куќа Gucci која се одржа во Лос Анџелес. Актерката за оваа свеченост, избра гламурозна блескава тоалета во розова нијанса од модната куќа Gucci која ги истакна нејзините облини и нејзината совршан линија.
Мексиканската убавица го надополни својот стајлинг со срцна плик ташна, црни сандали и дијамантски накит.
Коментари

[fbcomments]