Категории

Само овој викенд подновете се со парчиња од пролетна колекција со промотивно претсезонско намалување

Пролетта е одличен период да ја освежите гардеробата на своите најмили со нови свежи парчиња облека, во кои ќе се чувствува удобно и комфорно.

Во изборот на гардеробата, особено во рана возраст, исклучително е важен квалитетот на материјалот од кои се изработува облеката која ќе ја носи вашето дете. „Wenice multi brand kids fashion“ нуди најразновидни производи за децата, од повеќе брендови, соодветни за различни возрасти и сечиј вкус.

Овој викенд тие подготвуваат одлична понуда за своите купувачи, промотивно претсезонско намалување на новата пролетна колекција. Сега имате неповторлива шанса да ги израдувате вашите најмили со квалитетни, убави и модерни парчиња облека по намалени цени.

Во продавницата на овој реномиран бренд ќе најдете се што ви е потребно, без разлика на возраста и различни модели на шпикозни, бенкици, бодиа со неодоливи дезени, лигавчиња, дводелни комплети, хулахопки, чорапи, пелени се само дел од новата колекција.

Затоа, искористете го викендов и посетите ги нашите продавниците во Сити Мол 2 кат, Рамстор Мол 1 кат и ТЦ Бисер приземје, каде  за секој купен производ ќе добиете попуст од 20 % и дочекајте ги пролетните, топли денови со најубавите модели од Wenice.