Се подготвувате за вашата свадба? Направете венчавка во бохо стил! (ФОТО)

Некогаш едноставноста и уникатноста се добитна комбинација! Доколку сакате вашиот посебен ден да изгледа нежно и со стил, тогаш бохо венчавката за вас е идеална опција.

Во следните фотографии може да пронајдете инспирација за најважниот ден во вашиот живот, па можеби ќе се одлучите да го поминете на овој начин заедно со вашите најблиски!

 
Коментари

[fbcomments]