Категории

Се сеќавате на Ферхунде? Еве како изгледа денес во жешка фотосесија… (галерија)

Турската актерка Дениз Чакир ја запознавме преку ликот на Ферхунде во популарната турска серија „Кога лисијата паѓаат“, снимена според вистинска приказна, погледнете како изгледа денеска таа.

Прегледи:
749
Објавено на:
04.10.2016