Сè што ви е потребно за извонреден стајлинг: Неопходно парче облека кое ги освои љубителите на модата! (ФОТО)

Овој модел беше актуелен минатата година. Но бидејќи љубителите на модата беа воодушевени од него, тој ќе биде актуелен и во текот на оваа година. Многу едноставно, но ефикасно парче кое освои многу срца.

Едно парче облека што може да го зачини секое женско тело. Доколку сакате да бидете елегантни оваа есен, предлагаме овој широк блејзер да се најде во вашата гардероба.

Изгледа одлично во комбинација со фармерки и џемпер. Одлично се комбинира и со фустани, а ќе имате и прекрасен изглед ако го комбинирате со миди здолниште и едноставна маица која доаѓа во иста комбинација. Според, изборот на останатата гардероба, тој може да изгледа софистицирано или комплетно урбано и обично.
Коментари

[fbcomments]