Се тресе и пее: Ова го може само нашата Марјана

Познато е дека сексипилната водителка Марјана Станојковска е талентирана за пеење а тоа досега го докажала во повеќе наврати…

Дури има изјавено дека ѝ било понудено да прави кариера како пејачка, но сепак одлучила нејзина професија да биде водителството. Дека навистина е талентирана за пеење, покажува и видеото што го објави на  Инстаграм.

Малкумина го можат ова, односно додека слабеат истовремено и да пеат. Погледнете…

 

Извор : brkajrabota.mk
Коментари

[fbcomments]