Категории

Секој би сакал “еден на еден” со неа! (фото)

Стеф Пака е личен тренер од Австралија и една од претставничките на компанијата “Women’s Best”, која нуди производи за слабеење, фитнес и убавина.

Не знаеме дали тоа е тајната за нејзиниот изглед, но секако е дел од нејзиното напорно вежбање и здравата исхрана на која се придржува.

На Инстаграм има 780.000 следбеници, кои редовно ги известува за својот живот.

Дали после овие фотографии и вие ќе станете еден од нејзините фанови?

stef-1

stef-2

stef-3

stef-4

stef-5

stef-6

stef-7

stef-8

stef-10

stef-11

stef-90

Прегледи:
248
Објавено на:
30.05.2016