Категории

Секојдневни стилски комбинации со фармерки

Што и да облечете со фармерки изгледа одлично, тие се безвременско модно парче со кое никогаш нема да погрешите.

 За секојдневен опуштен изглед одберете ја вашата омилена маичка од плакарото  и вашите омилени сини фармерки и веќе изгледате шик..

Во галеријата ви приготвивме неколку стилски предлози кои секогаш можат да ви дојдат при рака кога имате ‘стилска криза’..

Прегледи:
95
Објавено на:
10.06.2017