Категории

Селена Гомез дизајнираше костими за капење кои прикриваат лузни

Селена Гомез и е позната на јавноста по својот прекрасен глас, но таа веќе „заплива“ и во дизајнерските води.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KRAHS 🦈 (@krahs) on

По колекцијата патики, Селена Гомез лансираше нова колекција костими за капење, кои се неменети за сите, но особено се погодни за прекривање на лузни.
„Секој сака да се чувствува привлечно. Секоја жена сака да биде самоуверена и убава. Затоа и создадов различни модели, за сите“, изјавува Селена.