Чек дис аут
Search

Селена Гомез направи фатална модна грешка – Премал фустан кој едвај ја покрива

Селена Гомез присуствуваше на доделувањето на АМА-музичките награди во модно издание кое модниот свет остро го осуди

Младата пеачка во последно време доста експериментира со своите модни избори, а овој пат отиде предалеку со желбата да изгледа заводливо.
Сатенскиот фустан во жолта неон боја на неа изгледаше како неколку броја помал, едвај успеваше да го покрие нејзиното тело а да не настане незгода.

„Да беше нејзина величина, веројатно овој фустан ќе и стоеше извонредно“ – изјави еден моден критичар.
Коментари

[fbcomments]