Селена Гомез во црн мини фустан на доделувањето на InStyle модните награди

Музичката ѕвезда со најмногу следбеници на социјалните мрежи, вчера вечер присуствуваше на традиционалното доделување на модните награди од страна на магазинот InStyle.

25-годишната Селена шармираше во краток црн фустан од брендот Jacquemus, и необични потпетици. Целокупниот изглед го заокружи со златни обетки и црна ташна.

 
Коментари

[fbcomments]