Сензуалните bralette tops хит ова лето

Овие градник-блузи се најатрактивното парче за оваа летна сезона.

Тие доаѓаат во различни модели, од различни материјали и кроеви а помеѓу најпопуларните се оние од чипка и crochet (плетените). Тие можете да ги носите со фармерки со висок струк и лежерно кимоно за секојдневен опуштен изглед, додека за вечерни елегантни прилики изгледаат идеално со блејзер, панталони или долго здолниште.
Коментари

[fbcomments]