Категории

Сестрите Кардашијанс на патување во Јапонија

Сестрите Ким, Кортни и Клои отпатувале во Азија. Тие се во главниот град на Јапонија, Токио, како што може да се види од фотографиите кои ги споделуваат на социјалните мрежи.

 

OPEN 24 HOURS

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Целта на патувањето не е сеуште позната, можеби се подготвуваат за освојување и на овој континент?

Според !E тие решиле да направат забавно сестринско патување пред Клои да се породи со своето прво дете.

Тие споделуваат фотографии кои се својствени за Јапонија, храна, големи вендинг машини, многу шарени десерти, Ферари телефон на преклоп и секако, селфи фотографии со филтери. Секако неминовна е и посетата на Hello Kitty.

 

? from Tokyo

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on


 

 

Прегледи:
238
Објавено на:
28.02.2018